10. listopadu 2018

Dekadentní slavnost pořádaná na utajeném zámku.
Mysteriózní dílo o touze, smyslnosti a smrti.

ZHLÉDNOUT SE ZVUKEM

Mrazivý vítr se prohání holými vrcholky a prozpěvuje svou prastarou píseň. V hlubokých lesích se mládí dere o své místo, je však potřeba učinit volbu a obstát svodům navzdory, abys nakonec došel smíření, štěstí a smyslu. Pojď a naslouchej šepotům a stínům Prvotního příběhu.

Vstup na zámek, který se ponoří do společného snu. Snu o touze, síle, lásce a osvícení. Opusť na jedinou noc to, co bylo, a to, co bude. Nech se odvést mimo čas a prostor a na kratičký okamžik budeš roven pradávným bohům. Staneš se svou maskou, která jediná je zodpovědná za hříchy noci. V Temné noci existuje jen přítomnost, karnevalová oslava zmražená v dokonalé extázi.

 

Temná noc je naším vizuálně nejpropracovanějším dílem o tajemstvích a záhadách lidské sexuality.
Je dekadentní oslavou svobody, erotiky a BDSM; oslavou otevřenou všem temným potěšením, krásám i zvráceným vášním.
Myšlenkově čerpá z tradic a rituálů antických bakchanálií, které však přináší v moderním BDSM pojetí. Během večera je plně ctěna zásada dobrovolnosti, stejně jako platí veškerá naše pravidla a doporučení.

Zámek se nachází na půl cesty mezi našimi největšími městy Prahou a Brnem a jeho přesná poloha bude sdělena pouze účastníkům.
Vstup na akci bude umožněn od 19:30 a stejně jako v divadle, kdo by dorazil až po zahájení večera ve 21:00, nebude již do zámku vpuštěn. Hlavní poselství bude účastníkům předáno v 01:30, do této doby doporučujeme všem zůstat na místě. Samotná noc končí až v 05:00. Na místě bude několik možností, jak se ubytovat. Více se o nich dozvíte v přihlášce.

Součástí vstupu je i různorodé pohoštění, abyste nemuseli opouštět prostor zámku. Komu by nestačilo, bude mít možnost na místě něco menšího na chuť objednat. Nezajišťujeme však služby restauračního zařízení, myslete na to prosím před příjezdem.

Závěrem si vyhrazujeme právo kohokoliv a kdykoliv z akce vykázat, nedodrží-li níže předepsaný dress code nebo již dříve zmíněná pravidla.

Preferovaný dress code:

Výpravná maska
Velká večerní, smoking, frak, žaket, kaftan, korzet, kožený páskový postroj, erotické spodní prádlo, latexové večerní šaty
 Doplňky v podobě pláště, kápě, klobouku, šperků, péřového límce, vějíře, boa a dalších.

Při volbě šatů pamatujte na následující tři pravidla: 

TAKTO ANO

Pokud toužíte po opravdu jedinečné masce, doporučujeme oslovit naši dvorní umělkyni Sikru.


Minimální přípustný dress code:

Společenské šaty a maska. Společenský oblek a maska. Nahota a maska.

V těchto věcech vás sice do zámku pustíme, ale i přesto s vámi nebudeme spokojeni.
Vyvarujte se také příliš obyčejných karnevalových škrabošek.
Doporučujeme minimálně rozšířit o doplňky jako šperky, vestičky, pláště, zdobené límce, klobouky a kožené postroje na nahé tělo i přes šaty.
Pokud si dress codem nejste jisti, konzultujte s organizátory.


Přísně zakázáno:

Maska, s kterou není možno bez sundání jíst a pít. Maska, která nezakrývá oči.
Maska, z které bez sundání není možno jíst a pít. Pouze společenské kalhoty a košile.
Džínové kalhoty, tričko. Kombinace sukně a obyčejné halenky.
Obnošené oblečení a doplňky, nehodící se pro slavnostní příležitost.

TAKTO NE

Přihlašování je otevřeno od 1. září pouze pro členy Písklat a jejich partnery.

Pokud zbudou volná místa, bude přihlašování otevřeno od 20. září i pro přátele našich písklecích členů a pro ověřenou veřejnost.

Prosím zvažte, zda vám tento formát akce skutečně vyhovuje. V zámku je omezený počet míst a chceme upřednostnit účastníky, kteří ocení silně mystickou a rituální atmosféru Temné noci.