Od nového roku jsme pro Vaši zábavu nachystali zásobu nových a zábavných písklecích hraček a rozverného nábytku. Vyzkoušet jste si je mohli už na oslavě našich narozenin koncem ledna.

Při pořizování a výrobě nás vedla jednoduchá myšlenka. Písklata byla a jsou určena převážně pro nejmladší generaci BDSMholiků a kdo z nás si může vozit na akce plnou tašku rákosek, důtek a dalších legrací? Většina Písklat zatím doma kompletně vybavenou mučírnu nemá. Proto tak na Písklatech máte možnost vyzkoušet si celou řadu nových nástrojů.

Společně s nimi si ale pojďme říci i nějaké zásady používání a celkově něco o bezpečnosti BDSM hrátek.

 

I: Dbej o svou dobrou pověst a cti zásady Bezpečně, Rozumně a se Souhlasem. Všímej si reakcí protějšku a vždy zastav na stopce.

II: Při hraní s ostatními dodržuj zásady hygieny, použití desinfekce a kondomu je samozřejmostí. Nejsi úplně zdravý? Odlož společné hrátky na příští akci.

III: Písklecí hračky s naším symbolem jsou zde pro Tvé potěšení. Vždy na ně ale použij desinfekci před i po.

IV: Krví písklat jsou naši členové, s tou opravdovou ale opatrně. Pokud po vašem řádění zůstala některá písklecí hračka od krve, odlož ji do nádoby pro kontaminované věci.

V: Na písklecích akcích máš možnost stát se rockovou hvězdou! Nezapomeň ale, že s mikrofonem Hitachi už mohl zpívat někdo před Tebou. Vždy na něj nasaď kondom!

VI: Každý voják by měl znát svoji zbraň a její účinky. Při výprasku rány kontrolovaně směřuj do měkkých partií. Nikdy nikoho nebij přes ledviny a tvrdé části jako klouby a kosti.

VII: Pořádně utažené uzly jsou základem dobrého večírku, špatné provedení ale může přiškrtit nervy a ublížit. Nepouštěj se do ničeho, kde nevíš, co děláš.

VIII: Tělesné tekutiny jsou příjemné jen čerstvé, teplé a známé – všechno po sobě otři, ať nikomu nepřipravíš nepříjemné překvapení.

IX: Trocha alkoholu navodí dobrou náladu. Nikoho ale nevaž ani nebij, pokud jsi přebral, a jdi se raději projít na čerstvý vzduch.

X: Pořádně jste to rozjeli a na těle zůstaly krvavé šrámy? Nezapomeň použít desinfekci na sebe i na hračky, štípavá bolest přeci nemusí skončit s výpraskem.

 

Pokud v BDSM nejste úplnými nováčky, většinu těchto doporučení již zcela jistě sami znáte a dodržujete. Případně byste byli schopni vyjmenovat řadu dalších. Samozřejmě je možné jít i více do hloubky. Přesto věříme, že výše uvedené je takovým funkčním základem pro naše akce a nejen pro ně. Kdyby vás však zajímalo více ohledně bezpečnosti při BDSM, určitě doporučujeme tento návod od Buga: “Jak začít s BDSM”.

Všech deset zásad také vždy najdete na každé naší akci v koutku s písklecími hračkami.