FAQ

„Co jsou Písklata?“


Jsme nová generace na české BDSM scéně. Měníme zavedené pořádky a pravidelně pořádáme svobodomyslné večírky a tématické párty se společenskou erotikou. Jde nám o silný prožitek, o společnost podobně naladěných lidí, o něco mimořádného. BDSM je pro nás úžasná hra plná emocí a vzájemného přelévání moci. Po nikom nevyžadujeme žádné role, krom těch, které chce sám zastávat. Co naopak vítáme je hravost a otevřená mysl.

„Jak vypadají vaše akce?“


Vždy trochu podobně a přesto jinak. Většina akcí se drží určitého tématu, nebo myšlenky. Jednou tak vcházíte do divadla, kde čeká několik erotických vystoupení, které přímo za zvuku vypravěče odehrávají naši návštěvníci. Jindy se účastníte orgií v římské vile a u vstupu vás vítají antičtí otroci. Pokaždé se snažíme atmosféru obměnit a přinést jiné požitky. To hlavní, co mají ale všechny večírky společné, je možnost opustit svět všedností a dát prostor své fantasii.

„Pro koho jsou vaše akce určeny?“


Pro uvolněnou a přátelskou atmosféru našich večírků je důležité, aby se mezi sebou účastníci cítili příjemně, rozuměli si a důvěřovali. Naši členové jsou tak nejčastěji mladí lidé, které pojí podobné generační zkušenosti, sdílená kultura a témata. Láká je společenská erotika stejně jako mají vášeň pro některou formu BDSM, fetishe, či temné estetiky. Umí se bavit s ostatními, respektují jejich svobodu a také sami sebe neberou příliš vážně.

„Jak mohu na vaše akce dorazit?“


Nejsnazší cesta, jak se zúčastnit je být pozván některým z našich členů, který se za Tebe zaručí. Pozvání pak platí pouze pro Tebe. Chceš-li si přivést někoho dalšího, musí s tím souhlasit ručitel. Pokud žádného takového ve svém okolí neznáš, budeme se s Tebou chtít nejdříve vzájemně více poznat. První krok je napsat nám na náš FB (http://facebook.com/pisklata), případně na email níže.

„Co znamená explicita uvedená v popisu akce?“


Explicita je snahou předem vyjádřit estetický záměr konkrétní párty a nastavit očekávání účastníků. Je svého druhu varováním všem, kteří přicházejí poprvé, nebo si v BDSM nejsou úplně jisti. Mírná úroveň explicity otevře kapitolu erotiky jen zlehka, dávaje více prostoru povídání. Přesto nikomu nebude bráněno si vzájemně hrát. Střední explicita již do pootevřených dveří pevně vsune svou nožku. Někteří lidé se nebudou bát nahoty, uvidíte cizí bolest a jiné vzrušující věci. Vysoká úroveň explicity je jistým varováním a tyto večírky nejsou úplně pro každého.

„Jaká máte na akcích pravidla?“


Na prvním místě zachováme soukromí našich účastníků, stejně jako ctíme pravidlo dobrovolnosti. Nikdo nesmí být do ničeho nucen proti své vůli a dodržujeme zásady bezpečnosti v BDSM známé jako SSC, nebo RACK. Naše další pravidla najdete výše na této stránce.

„Co obnáší členství?“


Členství zahrnuje možnost účasti na všech akcích, které pořádáme, stejně jako privilegium být o nich přednostně informován. Člen si může navíc zvát vlastní hosty, za něž je ochoten se zaručit svým dobrým jménem. Dále má přístup do soukromé diskuze s ostatními Písklaty a v neposlední řadě slevy u našich sponzorů a na jimi pořádané akce. Členem se můžeš stát jen se souhlasem organizátorů, až poté co si získáš jejich důvěru.

„Co znamená vaše logo?“


Schválně, co v něm vidíš? Je to snad Pískle v letu, korunovaný král na BDSM scéně? Nevypadá to na policejní pouta? Nebo je snad spoutaná holka s análním kolíkem i tak pořád princezna? Dej prostor své fantasii! Někdo dokonce poznamenal, že korunka v logu vypadá jako klaunská čepice a vlastně proč ne? Nemusíme se brát tak úplně vážně.