Noc nakonec odnese veškeré světlo dne, až zbude jen vábivá prvotní temnota.

Ponořte se do prostoru osvětleného tu a tam planoucími svícemi. Svícemi, které jen ve svém okolí poskytují bezpečí a mimo jejichž dosah jste na území nikoho.

* * *
Večer sedmého se blíží a s ním i zajímavé a nečekané zážitky. Rádi bychom vám lehce naznačili, na co se můžete těšit. Sejdeme se a snad ve známém prostředí potkáme i někoho nového. Přístupná budou všechna jeho zákoutí, včetně nových sklepů. Tam vám přichystáme několik příjemných pozorností. To hlavní však přijde později, až se velký sál ponoří do temnoty. Ať už přijdete sami či s přáteli nebo partnery, tak ve Tmě naleznete nečekané překvapení. A možná nejen jedno… Ocitnete se v místě, kde zrak nestačí. Kde dotek prozradí víc než zašeptaná slova. Kde slova submise a dominance získávají zcela nový význam.

Přijďte se za námi po delší době zase pobavit a pohrát si. Vezměte svoje milé, přátele i známé. Těšíme se na vás.

Zpětné ohlédnutí:

V dosahu svíce všechny uchvátila a stala se tehdy naší nejvíc hrací párty vůbec. Svítící náramky ve vybraných barvách, které dostali hosté, osvětlovaly nejvýše půl metru kolem vás. Mohli jste tak pozorovat jen lehce osvětlené siluety ostatních a přitom si nerušeně hrát. Po Temné noci šlo o druhou plně tématickou akci a opět se setkala s obrovským úspěchem, který vedl a stále vede k jejímu dalšímu uvádění.