Mrazivý vítr po roce znovu šeptá ve větvích svou píseň o večeru zasvěceném tajemným plesům.

Zaposlouchejte se s námi do oněch kouzelných zvuků a nechte se vést jejich vábením.

 

Neb 28. března roku letošního pořádá se další Temná noc pro potěchu smyslů a vášní jakkoliv perverzních. Vytříbená oslava čiré dekadence plná požitků ducha i těla, kam jen zasvěcení mohou vstoupit.

Oblečte si večerní šat a vaši tvář nechť kryje zdobná maska, která jediná bude zodpovědná za hříchy noci, a vkročte do světa divů.

Útočiště největší BDSM události na Moravě opět poskytne luxusní podzemní klub blízko brněnského centra s lahodnou kuchyní a personálem prostým otázek.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dresscode: maska, večerní společenský oděv, či adekvátní fetiš oděv na úrovni, případně částečná nahota

 

Zpětné ohlédnutí:

Opět po roce jsme vkročili do Temné noci a uvedli naši největší akci a vlajkovou loď Písklat.

Večer, který je čirou esencí všech tajemných vášní a skrytých přání. Co se během večera stalo, bylo jen snem, iluzí. Své já jste zanechali u vchodu a nahradila ho Maska a jen ta byla zodpovědná za hříchy večera. Mohli bychom psát tisíce slov a stejně bychom nepostihli extatickou atmosféru hedonisií.

Cesta do temnoty i z ní je však vždy obtížná. Stát se na jeden večer bohem a muset božský svět opustit je kruté. Proto jsme se rozhodli, že třetí Temnou noc nebudeme pořádat další rok, ale ponecháme ji, až budou všichni znovu připraveni.

Pokud vás však stále zajímá více, doporučujeme k přečtení reportáž od La Petite Mort.