“Na dnešní večer jsem se těšil a zároveň se ho obával. Když mi před měsícem dorazil dopis od přední autority ve svém oboru – pana M., splnil se mi dlouholetý cíl. Konečně jsem dostal pozvánku mezi vybranou společnost byznysmenů – velkých investorů, ropných magnátů, obchodníků se zbraněmi, vlivných lobistů a dalších lidí důležitých pro můj holding. Součástí pozvánky však byla neobvyklá podmínka přivést si alespoň jednoho vlastního otroka, který mě bude obsluhovat a poslouží pro pobavení společnosti. Tu příležitost jsem si nemohl nechat ujít.”

Jedním ze základních cílů Písklat je pořádat atmosferické BDSM večírky a ačkoliv normálně na akcích Dominantně-submisivní role neřešíme, rozhodli jsme se projednou kormidlem otočit a přinést lehce LARPovou akci inspirovanou Anglickými kluby, Příběhem O, The Upper Floor od Kinku a erotickými povídkami jako například Zápisky Aišy či Iževským cyklem. Pro jeden večer si ve velké parádě užít prostředí nesvobodných otroků a přísných majitelů.

“V zadní části klubu již byla připravena tři poutací křesla s připevněnými otrokyněmi. U každé z nich stál jeden vykonavatel, všichni tři vypadali, že své práci rozumí. Po zaznění gongu společnost v napětí utichla a majitel otrokyně vyřazené v minulém kole přistoupil k osudí. Vylovil míček a přečetl nápis následující disciplíny – svorky na bradavky se závažím. Vykonavatelé upevnili zařízení, které se hned silně zakouslo do bradavek a otrokyně na křeslech se daly do zatím tichého vzdychání. Hmotnost závaží se bude postupně navyšovat, až jedna nevydrží a pronese stopku “Milost”. Měl jsem vsazeno na číslo dvě, drobnou dívku s malými prsy. Doufám, že vydrží dlouho.”

Po podobném večírku spousta submisivních i dominantních duší ve skrytu prahne, ale ne každý se odváží si své sny splnit. Pojďte tedy v přátelském kolektivu dalších Písklat tuto hozenou rukavici zvednout a užít si jeden večer v říši erotických fantasií o nadvládě a pokoře.

*   **  ***  **   *

SOUTĚŽE:
Během akce budou probíhat dvě soutěže. Jednak Závod otroků o pohár Společnosti lepších lidí a také Obchod mezi Pány a Paními o co největší rozmnožení počátečních investic, kdy nejlepší obchodník získá hodnotnou věcnou cenu. Ani jedné z nich se není povinnost účastnit, ale pro lepší prožitek z akce to silně doporučujeme.

PRAVIDLA OTROKA:

1. Otrok může použít safeword stanovené jako: “Milost”
2. Otrok za všech okolností projevuje všem Paním a Pánům úctu
3. Otrok musí vykonat Základní příkazy ostatních Pánů a Paní, pokud mu to jeho Majitel nezakázal *
4. Otrok má bez dovolení zakázáno uspokojovat sebe nebo jiného otroka
5. Otrok musí mít obojek a být po dobu akce nejméně od pasu vzhůru nahý *
6. Otrok má bez vyzvání zakázán oční kontakt s jakýmkoliv Pánem či Paní
7. Otrok má bez vyzvání zakázáno sedět na křeslech, židlích, pohovkách
8. Otrok má bez vyzvání zakázáno jíst ze stolů
9. Otrok, chce-li promluvit, o to poprosí, mluví stručně a k věci
10. Otrok s jiným otrokem může mluvit jen tiše a nesmí rušit

ZÁKLADNÍ PŘÍKAZY:
Jsou např. uhnutí z cesty, donesení nápoje, zavázání bot, představení a předvedení se, poskytnutí krátké masáže a jakékoliv jiné drobné neinvazivní příkazy.

OBECNÁ PRAVIDLA:
1. Mlčenlivost
2. Zákaz pořizování vlastních záznamů
3. Majitel odpovídá za svého otroka
4. Pánové a Paní mohou vydávat Základní příkazy i cizím otrokům
5. Pánové a Paní respektují u cizích otroků safeword stanovené jako: “Milost”

EXPLICITA:
Vysoká

DRESS CODE:
Majitelé: elegantní oblečení do lepší společnosti
Otroci: obojek + minimálně od pasu nahoru nazí