Vydáme v čase do divokých 90. let ještě před poslední Společnost Lepších Lidí; kdy D/s složka tentokrát bude plně volitelná a naopak se opět můžete těšit na hustou larpovou role-play z prostředí lidí, které byste za lepší určitě neoznačili.

STALO SE KDYSI NA VÝCHODĚ:
Nacházíme se v divokých devadesátých letech dvacátého století. Železná opona padá, lidé získávají svobodu a možnosti cestovat a s celou situací se pojí i vzkvétání nelegálních činností, organizovaného zločinu a šedé zóny obchodu.
Zámožný ruský podnikatel Voloďa kolem sebe soustřeďuje obchodní partnery z celého bývalého sovětského bloku a chystá se rozšířit pole svých operací do Západní Evropy a na Americký kontinent.
S podporou svého rodiného přítele Voloďa uspořádá večírek v klubu pana Denise, na kterém se osobně všichni setkají a on tak bude moci demonstrovat své bohatství, moc a schopnosti. Vzniká tak klub vyvolených, kterému má Voloďa v plánu velet.

_______________________________________________________________________

CO ČEKAT:
Dekadenci, sovětskou estetiku, pompéznost a bohatství dávané přehnaně na odiv, hedonismus, všudypřítomnou lacinou erotiku.
To vše v kontrastu se západní úrovní a vkusem pozvaných byznysmenů a starodávné evropské šlechty.
Očekávejte konflikt těchto dvou světů a tvrdé obchodní praktiky provázející celým herním večerem.

EXPLICITA:
Vysoká.

DRESSCODE:
Večírek devadesátých let. Obleky, šaty, pro Východ zvířecí potisky, zlaté řetězy, teplákové soupravy, pro Západ sofistikované business oblečení. Brzy doplníme info a inspiraci.