„Rukou v sametové rukavičce pohladila drsnou koženou obálku knihy a nasála její těžkou vůni. Pomazlila se s ní stejně, jako laskává svého milence. A pak zabořila prst mezi její bělostné stránky, roztáhla je neurvale od sebe a chtivě začala hltat očima obnažená slova.“

Pojďte s námi do divadla, divadla, v kterém jste hlavními herci Vy.

Vstupujeme do nového roku kulturně s výběrem té nejlepší erotické a bdsm literatury. Za předčítání vypravěče si na prknech divadla budete moci ztvárnit vaše oblíbené příběhy a potěšit sebe i ostatní hosty. Třeba si zahrát kus Severina a Wandy z Masochovy Venuše v kožichu, nebo něco z osudu Lady Fuckingham.

Anotace k jednotlivým příběhům zde budeme postupně uveřejňovat a dostanete je i v brožurce při příchodu. Na místě si již stačí jen vybrat a svůj výběr nám říci. My vám dáme text, dost času na jeho přečtení a představíme vám vašeho vypravěče. Každý příběh bude nejdéle na deset či patnáct minut.

Navíc po celou dobu bude jen pro nás otevřen divadelní bar a chystáme i vizuálně zajímavý hrací koutek.

Účast na scéně bude samozřejmě dobrovolná, ale večer čerpá z hravosti nás všech. Tak si pojďme hrát.

DRESSCODE:

dámy malá večerní (klidně odvážnější);

pánové společenské kalhoty, košile;

případně nahota (klidně i vkusné prádlo)

Uvidíme se na prknech divadla!

EXPLICITA:

střední


Zpětné ohlédnutí:

Příběhy neřesti – další experiment, o kterém jsme neměli tušení, jak se vyvrbí. Také to bylo poprvé, co jsme zavedli označení úrovně explicity. To se ukázalo jako funkční a doteď se toho držíme. Představení dopadla na výbornou, zejména pak díky fantastickým předčítačům. Akce byla velmi na úrovni a probíhala v uvolněném duchu, a tak se zařadila na seznam večírků, které rozhodně chceme v budoucnu opakovat.