Vážení milovníci kultury,
dovolujeme si Vás srdečně pozvat na v pořadí již třetí pokračování oblíbené divadelně dekadentní zábavy jménem Příběhy neřesti. Tentokrát se přesuneme do světa filmových ramp, kamer, sexy klapek, protivných zvukařů, hyperaktivních režisérů a namyšlených hvězd stříbrného plátna.
Možná si pamatujete z mládí jisté scény z filmů, které ve Vás vyvolaly rozkošné chvění v podbřišku. Vzpomínáte na bičování Angeliky, výprasky Maryšky v Postřižinách, nebo Sharon Stone bez kalhotek v hitu Základní instinkt? Nyní máte jedinečnou možnost si tyto legendární scény zkusit na vlastní kůži!
Postupně během večera uvidíte několik krátkých ukázek z tématických filmů, které pro Vás pečlivě vybrala komise složená z předních filmových a divadelních odborníků z řad písklecího organizátorstva. Následovat bude ztvárnění proběhlé scény těmi odvážnějšími z vás. Odměnou jim budiž nehynoucí sláva a obdiv celého obecenstva.
Zvrhlý biograf se otevírá, pohodlně se usaďte, protože naše/vaše show právě začíná!
DRESSCODE:
Dámy malá večerní (klidně odvážnější);
pánové společenské kalhoty, košile;
případně vkusné spodní prádlo
EXPLICITA:
V prostoru maximálně střední
V hracích koutcích vysoká
KAPACITA BIOGRAFU:
50 osob
AKTUÁLNÍ COVIDOVÁ PRAVIDLA:
📍 Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou např. zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.
📍 PCR / ANTIGENNÍ testy již nejsou vyžadovány.