Po delším čase vás opět zveme na velkou a výpravnou písklecí akci. Ponořme se do společného snu a dejme procitnout dávnému světu kolonií konce devatenáctého století, plnému tajemných příběhů…

Obraz Indie je směsicí vůní dálných exotických zemí tisíce koření a slibující okouzlující a nevšední zážitky. Nabízí vytržení ze stereotypu a šedi všedních dnů, láká příslibem tajemna a stírá rozdíly mezi realitou a snem za horkých letních nocí.
Na křižovatce kultur se mísí vlivy sešněrovaného britského kolonialismu, exotická Indie a její četné náboženské směry, tajemný Dálný východ i divokost a brutalita arabského světa.

V opiovém doupěti kdesi v zapadlé uličce Kalkaty se sešly skupiny lidí z různých koutů světa, každá za jiným účelem, ale přesto mají jedno společné – chvějící se touhu. Skupina Indů vrcholí přípravy na rituál k uctění bohyně, arabští obchodníci doufají v dobré otrokyně, britští hejsci hledají únik z úzkoprsých pravidel, stejně tak i jednotliví zástupci dalších národů sledují své vlastní zájmy.

Nad děním bdí paní domu, která ze zákulisí tahá tu za nitky povolnosti dívek, tu za nitky peněz, které jí tento večer přinese. Stejně jako pot z jejích tváří, stéká i ostych z rozpálených těl a tichý příslib něčeho neskutečného stoupá davem jako dým z vodních dýmek a voní santalem, ambrou, perskými růžemi a neznámem.

Barevné šátky víří a zvou ke vstupu do jiného světa…

❗️ DISCLAIMER: Připomínáme, že na Písklecích akcích nemáme žádnou toleranci pro zakázané návykové látky. Atmosféru opiového doupěte navodíme za pomoci vodních dýmek a vonných tyčinek.
———————–

🟩 REGISTRACE:
Bude otevřena dne 25.04.22. Přihlášení platí pouze skrze formulář, který zde bude zveřejněn. Registrační poplatek na osobu je 600 Kč. Storno s vrácením příspěvku bude možné maximálně 5 dní před samotnou událostí.

🟩 KAPACITA:
110 hostů

🟩 PŘÍJEZD A ZAHÁJENÍ:
V sobotu od 15h se můžete začít sjíždět do areálu, oficiální otevření lokace proběhne ve 20h a krátce poté započne zahájení večera. Začátek programu upřesníme později.
Parkování možno v rámci areálu, cca 50 míst.

🟩 PŘESPÁNÍ:
Spaní je zajištěno uvnitř vedlejší budovy, ta však není vytápěna, takže si s sebou vezměte karimatky / nafukovací matrace / spacáky / deky či kožešiny. Jednoduše vše, co potřebujete, aby vám bylo teplo.

🟩 JÍDLO A PITÍ:
Bude upřesněno v pozdějším příspěvku

🟩 DRESSCODE:

INDOVÉ:
Pro dámy je ideálním oděvem sárí či pandžábí, případně částečná nahota. Přijatelným minimem jsou dlouhé šaty letního charakteru, ideálně v sytých barvách. Dále pak velký sarong, barevný crop top, tunika, nebo dlouhá sukně či široké dlouhé kalhoty. Použijte smyslné poloprůhledné látky. Nezapomeňte se ozdobit a podtrhnout tak vaši krásu!

Pánové, můžete být oděni do tuniky a volných kalhot, případně jen jednoho z těchto kusů oděvu. Celek lze podtrhnout indickým turbanem, šerpou a šperky.

Zdroj inspirace: www.ganga.cz (osobně odzkoušeno, ovšem např. sárí doporučujeme pořídit s předstihem – je třeba jej několikrát vyprat, aby se vymylo naškrobení)
—-

BRITSKÁ SPRÁVA:
Vhodným viktoriánským oděvem do horké Indie pro pány je košile, vesta, společenské kalhoty, uvolněný ascot tie či kravata se složitým širokým uzlem a pokrývka hlavy – ideálně cylindr. Vše v úměrných barvách. Věnujte pozornost doplňkům, jako např. vycházkové holi či závěsným hodinkám.

Vznešené dámy z daleké Anglie, i vás prosíme o vhodné viktoriánské odění do našeho podniku. Minimálně lehkou halenku a splývavou dlouhou sukni. Korzet lze zaměnit za upnutou vestičku. Drobný klobouček, stejně jako lehký šál, budou vítanými doplňky

ARABŠTÍ OBCHODNÍCI:
Muži ladí oblečení nejlépe do černé, bílé a pískové barvy. Vhodným svrchním oděvem je kaftan, ale jako minimum poslouží volná košile či tunika a kalhoty. Velmi vhodná je i typická arabská pokrývka hlavy.

Pro manželky obchodníků jsou nejvhodnější hidžáby, nebo dlouhé šaty s dlouhým rukávem. Vzdušné, avšak cudné! Vhodným doplňkem je také šátek zakrývající Vaše krásné vlasy. Záleží pak na Vašem muži, zda Vám bude dovoleno poodhalit své poklady…

Pro otrokyně je vhodným oděvem naopak cokoliv, co odhalí jejich potenciál a kupní cenu, případně reprezentuje bohatství jejich Pána a majitele. Vhodná je částečná i úplná nahota.

VÝCHODNÍ NÁRODY:
Vážení hosté z ostatních zemí, volte oděv vhodný pro horké letní noci na křižovatce kultur podle země, odkud přicházíte. Vítány jsou barevné oděvy, květinové vzory a výrazné líčení. Jako doplňky mužů i žen poslouží vějíře. Přizpůsobte své odění tomu, že náš podnik má hrubou podlahu, takže např. japonské dřeváky nebudou tou nejvhodnější obuví.

🟩 EXPLICITA:
– Uvnitř vysoká
– Venku nízká