“Šťastný Nový rok 2323 přeje Tyrell Corporation!” zablikalo mi v rohu zorného pole. “S tim jdi do prdele,” odfrkla jsem si. Nejenom, že je to dva měsíce stará zpráva, ale počítat pozemský roky tady, v zóně věčně rudýho soumraku, kde se nestřídají roční období, ale leda tak vichr a prach, mi přijde naprosto zvrácený.
Starý kalendář jsme měli nechat tam. Ve Sluneční soustavě, kterou jsme si sami zničili a opustili bez možnosti vrátit se tam zpátky. Chtěla jsem tam zůstat, držela jsem se do poslední chvíle. Ale nakonec jsem vyměnila svoje těžce vydřený kredity za lístek na poslední loď sem. Na Gliese 1061 C.
Asi bych si měla aspoň stáhnout aktualizaci svýho mikročipu, ať mi přestane blikat to debilní novoroční přání. Jenže kde na to vzít? Mým klientům je úplně buřt, co mi bliká v zorným poli. Chtějí víc koz, vibrační otvory a feromony, který je dostanou do extáze. Takže když se dostanu k nějakým kreditům, samozřejmě je investuju tam, kde to má smysl.
Je na čase zajít zase jednou ke zdroji: na párty Tyrell Corporation. Konec konců, pár jejich hlavounů mě má docela rádo od tý doby, co jsem jim poskytla svý tělo pro ne tak úplně legální pokusy s novýma technologiema.
A bylo to právě v tom klubu, kam se chystám dneska. Inu, návrat na místo činu…
______________________________________________________________________
No Future! Club je písklecí hudebně laděná akce, která vzdává hold cyberpunkové erotice v prostředí ilegálních nočních klubů osvícených neony. Pojďte s námi prožít temnou budoucnost lidstva.
______________________________________________________________________
DRESSCODE:
Cyberpunková dekadence,
sci-fi estetika od 70. let po současnost
a k tomu případně úplná či částečná nahota, jsme přece v nočním klubu.
Jako doplňky například paruky, UV barvy, respirátory, led světla, flitry, metalické barvy, latex, lack, zentai, viktoriánská móda budoucnosti, asijská móda budoucnosti, harnessy, korzety, boa, technický gear…
Minimální dresscode je fetish oblečení s harnessy
______________________________________________________________________
EXPLICITA: Vysoká
ROLEPLAY: Vysoký
GARANT AKCE: Lukášek
VSTUP: 20:30
KAPACITA: 160
REGISTRACE: Bude otevřena v události dne 23. 1. 2023 od 20:00.
COVIDOVÁ PRAVIDLA: Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou např. zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma. Pravidla se však mohou do termínu akce ještě změnit.