Drahá přítelkyně!
Píši Vám se stále živou vzpomínkou na naše poslední setkání – ach, tolik z nich mne stále rozechvívá. Například jistě vzpomenete na slečnu Vavasourovou a jejího sluhu, na ten sladký ruměnec ubohého, nic netušícího chlapce… Má milá, věřím, že se mnou souzníte, když Vám důvěrně vyjádřím touhu po dalším vzrušujícím setkání na rodinném loveckém zámečku!
Nechala jsem diskrétně rozeslat pozvánky několika dalším dámám našeho jemnocitu a postavení. Plánuji podávat čaj a sušenky a… Inu, již brzy zvíte sama!

S vřelým pozdravem,
Lady F.

ÚVOD

Lady F.: Čaj o páté je rozverný čajový dýchánek, na němž mohou Dámy popustit uzdu ženské dominanci a skryté potměšilosti. Inspiraci čerpá z proslulého dílka Oscara Wildea a jeho realií. Přenese nás tedy do předminulého století mezi zhýčkané a zpovykané Dámy vyšší třídy a jejich méně urozené přítelkyně, mladé komtesky, které se teprve učí, kterak nejlépe hřešit. Mužské služebnictvo, zvykle mladí osobní sluhové urozených Dam, je připraveno vyhovět každému rozmaru a zvrhlosti dívek a přispět tak k jejich pobavení. Vězte, že na tento večírek mužská dominance nepatří.

MŮŽETE OČEKÁVAT
Barokní zámeček s překrásnou, dechberoucí zahradou
Nápoj na přivítanou s drobným dárkem pro všechny Dámy
Odpolední bohaté pohoštění v duchu pikniku pro urozenou společnost
Společnou tříchodovou večeři Dam a komtesek za obsluhy jejich sluhů
Bar s výběrem stylových nápojů včetně kvalitních čajů
Rozverné hry sluhů pro pobavení Dam a komtesek
Hraní rolí s femdom dynamikou
Volba ubytování přímo v zámeckých pokojích nebo ve společných prostorách
Tematickou hudbu

PROGRAM DÝCHÁNKU
12:00 Příjezd hostů na zámek, ubytování
13:30 Konec vstupu hostů na zámek
14:00 Workshop pro Dámy, komtesky a sluhy
14:30 Začátek hry, uvítání hostů, přivítání Lady F., vzájemné seznámení
15:30 Hry v parku
17:00 Čaj o páté v jídelním sále
18:00 Druhá část her v parku a slavnostní zakončení her
19:00 Příprava na večeři
19:30 Večeře v jídelním sále
20:00 Dezert a necudné historky
21:00 Hudební recitál v zahradě
21:30 Program “soud lásky” v horním sále a “exhibice” v dolním sále
0:00 Společné zakončení herní části a volná zábava

Chvějícíma rukama jsem si vyhrnula sukni i spodničku, nakonec jsem si musela rozepnout i spodní kalhotky. Položily mě na lavici a Susan stála nade mnou a držela mi obě ruce.

DRESSCODE

Dresscode pro tuto příležitost by měl umocňovat zážitek letního pikniku příslušnic urozené britské společnosti 19. století a jejich služebníků.

DÁMY
Pro tuto vzácnou příležitost se výtečně hodí světlé a něžné barvy, krajka a vzácné látky jako kupříkladu samet, brokát či hedvábí. Dívčí šaty, korzety a spodničky, podvazky.
Šat vhodně doplní kloboučky, rukavičky, vyšívané kapesníčky a další věci, jež přísná etiketa velí dámám z lepší společnosti předminulého století.

KOMTESKY
I komtesky jsou urozené dívky znalé oděvní etikety. Jejich šat se od Dam příliš neliší, nežli snad jen hravostí, rozvernou mladostí a kouzlem, které přináší. Snad o něco kratší sukně, více volánků a loken. Komtesky obdrží u vstupu sametovou pentli, kterou si ovážou nejlépe kolem krku, na znamení jejich nižšího postavení.

SLUHOVÉ
Preferována je plná, případně částečná nahota se znaky područí jako například obojky, pouta, pásy cudnosti a další. Feminizační prvky v rámci historické éry jsou vítány.
Pro případ chladnějšího počasí doporučujeme mít v záloze několik kusů dobově vhodného oděvu, například frak, historizující košili a/nebo kalhoty. Z organizačních důvodů nechte doma motýlky.

Zahrada byla velmi prostorná a když jsme se vzdálili od zvuků tance, hovoru a smíchu, posadili jsme se u rozkošné fontány. Načež jsme zaslechli tichý zvuk kroků, šustění oděvu a ženský hlas, který pravil…

PRAKTICKÉ

Explicita: Střední plus
Roleplay: Střední. Hraní rolí končí o půlnoci, po které následuje volná zábava.
Pravidla: Na akci platí klasická Písklecí pravidla a Zásady bezpečnosti. V případě jakýchkoliv příznaků nemoci zůstaňte doma.

Počasí: Jsme připraveni na jakékoliv počasí, v případě nepřízně živlů se akce posouvá do vnitřních prostor.
Příjezd: Příjezd hostů je očekáván mezi 12:00-13:30. Následovat bude workshop pro sluhy i komtesky a zvlášť pro Dámy.
Zahájení: Dýchánek započne v 14:30
Občerstvení: Můžete se těšit na odpolední společný piknik, podáván bude také tradiční čaj o páté. Vše vyvrcholí společnou tříchodovou večeří, kterou Dámám a komteskám naservírují jejich sluhové, pro které snad také z hostiny něco zbyde. Po dobu akce bude v provozu bar, kde bude možné zakoupit si nápoje dle libosti.
Ukončení: Herní femdom část programu končí s úderem půlnoci, ale vaše zábava může dál pokračovat.