Naše milá Písklata i ne Písklata,
pojďte s námi v rámci diskuzních Keců zároveň oslavit Vánoce v písklecím duchu. Setkáme se nad sklenkou čokoládového vína, s našimi hosty si něco málo řekneme o počátcích i současnosti Písklat a především si užijeme atmosféru vánoční pohody a dá-li nálada, necháme se unášet melodií rákosky a slastného vzdychání.

Večer bude rozdělen do tří částí.

🎄 V první si osvětlíme něco z počátků, jak vznikla Písklata a přidáme nějaké zábavné historky.
🎄 V druhé si povíme o čerstvě nabitých dojmech z Dekády Dekadence a poslechneme si garantku akce, jaké pro ní bylo tuto neskutečnou párty mít pod svými křídly. Zároveň si velmi rádi poslechneme vaše zážitky.
🎄 V poslední části přejdeme k naší oblíbené tradici, rozdávání dárečků.

🎁 Pravidla pro rozdávání dárečků:
Kdo jeden dáreček přinese, může si také jeden odnést. Není třeba hodnotných darů, i drobné potěší. Zaměřte se raději na tématičnost, zábavnost a originalitu. Nezapomeňte jej pěkně zabalit. Bude se na co těšit, tak přijďte a nechte se překvapit.

***

Kecy v kleci jsou primárně setkávací a poznávací večery s nižší explicitou. V pozdějších večerních hodinách se nebráníme hraní, proto si s sebou přineste své oblíbené hračky a nástroje. Vítáme nováčky, v události je proto otevřena možnost zvaní přátel.

Oblečte si něco pěkného a pohodlného, v čem se cítíte příjemně.
Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne ve 20:00.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v salonku: nízká+

——————————
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akce, pokud máte jakýkoliv příznak Covidu, jako jsou zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.