Celá Praha je toho plná – výstavy, korunovace, Karel kam se podíváš. Pojďme našeho vladaře oslavit tak trochu jinak (a lépe)!

BDSM Písklata, skupina mladých příznivců sodomie, pořádá svou historicky PRVNÍ akci ve stověžatém městě, navazujíc na brněnskou tradici více (či méně) úspěšných obscénních večírků, zvrhlých párty a dekadentních plesů.

Zahajujeme jednou z nejúspěšnějších a nyní ještě notně vylepšenou písklecí hrou na motivy Švandrlíkovy povídky ze sbírky Drákulův švagr, kde si nikdo nemůže být jist, zda bude obviněn, odsouzen, či osvobozen. Her poběží za večer několik a účast na nich bude dobrovolná. Mimo to bude prostor vybaven pro vaše hraní si a společenskou zábavu. Troufnete si roztočit kolo štěstěny?

Přesná pravidla zveřejníme brzy, těšte se.

Doporučený DRESSCODE: cokoliv od středověku po 18. století, pokud nemáte, tak alespoň bílá košile + kalhoty, nebo šaty.

Zpětné ohlédnutí:

Je to tu! První Pražská akce. Písklata vyplula z Brna a začala dobývat a kolonizovat západní barbarská území. Však my jim tu vyšší kulturu přineseme! Záměrně jsme zvolili znovuuvedení Krále a kata, protože poskytuje spoustu možností se skrze hru a osudem zvolené role seznámit s ostatními.

Dopadlo to přímo fantasticky, lidé se bavili, hráli si a navazovali nová přátelství. Přesně jak jsme chtěli. Otevřeli jsme si cestu.

Více si můžete přečíst na bdsmdoupe. Blogu jednoho z našich návštěvníků.