Naše milá Písklata,

pojďte s námi již podruhé v Praze oslavit Vánoce v písklecím duchu. Loni byly Vanilka, letos budou pro změnu Vypráskané. Ale jaké budou určitě? Pohodové a zábavné. Kromě příjemné společnosti a dobré nálady Vám nabídneme naše netradiční tradice. Třeba věštění z vosku, které slavilo loni úspěch, nebo klepání na kurvinec, o kterém jste mnozí jistě neslyšeli.

Na co se dále můžete těšit je rozdávání dárečků. Kdo jeden přinese, může si také jeden odnést. Není třeba hodnotných darů, i drobné potěší. Zaměřte se raději na tématičnost, zábavnost a originalitu. Někteří z Vás si navíc budou moct odnést ještě speciální dárky od nás, vše se dozvíte na místě. Bude se na co těšit, tak přijďte a nechte se překvapit.

***
Kecy v kleci jsou primárně setkávací a poznávací večery s nižší explicitou. V pozdějších večerních hodinách se nebráníme hraní, proto si s sebou přineste své oblíbené hračky a nástroje.

Vítáme nováčky, v události je proto otevřena možnost zvaní přátel.

Příspěvek klubu není žádný, ale budeme rádi, když naše chuťové pohárky oblažíte malou ochutnávkou Vašeho výborného vánočního cukroví.

EXPLICITA:
Vpředu na baru: nízká
Vzadu v salonku: nízká plus

Oblečte si něco pěkného a pohodlného, v čem se cítíte příjemně.
Těšíme se na vás!