[CS]
Milá Písklata i nePísklata,

abyste stihla po silvestru vystřízlivět, přinášíme Kecy v Kleci výjimečně druhé úterý v lednu, ale na tradičním místě.
Toto setkání se ponese v duchu otevření nováčkům, kteří nemluví česky. Proto jsme pro vás připravili show, kde slova nejsou nutná.

Přijďte se podívat na svazovací show v podání Liriana a Markéty, které navíc zvěční Enrique originálními kresbami. Po vystoupení budete mít možnost klást účinkujícím zvídavé dotazy a vyzkoušet si provazy na vlastní kůži. Navíc ve stejnou dobu probíhá v těchto prostorách vernisáž fotek Hannyy, Hany Libotovské – Tělo v provazech.

Určitě přineste i své vlastní provazy a jiné hračky, ať můžete předvést také své vlastní poutavé pózy.

Vítáme nováčky, a zejména expaty a jiné cizojazyčné účastníky, kterým prozatím bránila v účasti jazyková bariéra. Proto zvěte své přátelé a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Explicita: nízká+

Těšíme se na vás!

[EN]
Dear Písklata and also non-Písklata,

we bring you Kecy v Kleci on the second Tuesday in January for a change, so that you can sober up after New Year’s celebrations. The venue stays the same.
This event will be in the spirit of inclusion of non-czech speakers. This is why we prepared a show where words are not required.

Come and see a rope bondage show presented by Lirian and Markéta, which will be immortalized by Enrique’s original sketches. You will get an opportunity to ask inquisitive questions after the show and try the ropes on your own (skin). In addition, a photo exhibition “Body in ropes” is being held in these premises at the same time by Hana Libotovská’s (a.k.a Hannyy).

Feel free to bring your own ropes and other toys and show us your own exciting poses.

We welcome newcomers and especially expats and others who could not attend before due to a language barrier.
Invite your friends who you think might enjoy this event. Or let us know and we will send them an invitation.

Explicitness: low+

We look forward to seeing you!