Milá písklata i nepísklata, rádi bychom vás pozvali na večer plný volnosti, kdy můžeme odhodit své masky a nechat vaše alter ega zazářit. Ať už jste přísná domina oděná v latexu, hravé zvířátko, či snad píšete o čem se jiným ani nezdá. Všichni jste vítáni. A když říkám všichni, myslím i ty zvás, kteří alter ego nemají, přesto by rádi takové lidi poznali.
Pojďme si popovídat o tom, co nám dala a proč je často skrýváme. S našimi třemi tajemými hosty, které vám odhalíme v následujících dnech. Každý z nich je jiný a přesto je něco spojuje…
Pokud je ale vaše ater ego více hravé, nežli upovídané, vezměte si své oblíbené hračky, či mazlíčky. Rádi vám dáme čas i prostor pro hraní.
Abychom nezapomněli, Kecy v kleci jsou akcí otevřenou i mimo Písklata. Proto pozvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V události je otevřena možnost zvaní přátel!
Těšíme se na vás!
Explicita na baru: nízká
Explicita v salonku: nízká+
COVIDOVÁ PRAVIDLA:
📍 Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou např. zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.