Milá Písklata, ale i nePísklata,

již pravidelně každé první úterý v měsíci vás zveme do našeho oblíbeného podniku. Tentokrát ale půjde o pozvánku trochu nevšední, neb akce bude delší a co se týče programu trochu pestřejší.

V červenci se rozpovídáme na téma vizuálních stimulů, rajců a celkově všeho, v čem se cítíte svůdně a hravě. Máte něco, co vás rozechvěje, jen se na to podíváte? Krajky? Latex? Provazy na holé kůži? Pojďte si o tom povídat s námi a našimi hosty z řad návrhářů erotické módy, které vám postupně budeme představovat.

Ačkoli Kecy nemívají dress-code, budeme moc rádi, když tentokrát přijdete oblečeni v něčem, v čem se sami cítíte nejvíc sexy. Převlečení se na místě je samozřejmě možné.

A TEĎ TA NESTANDARDNÍ NADSTAVBA:
Tentokrát nás čeká druhý den svátek, tedy žádné vstávání, a my jsme proto domluvili delší fungování podniku. Očekáváme, že po skončení programu se rozběhne písklecí zábava ve větší míře než obvykle, takže přijít v náležitém oblečku se určitě vyplatí.

Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás (především v pozdější fázi večera) nic nebude nutit zůstat jen u slov. Vezmeme nějaké hračky a doporučujeme vám přinést si i své vlastní.

Těšíme se na vás!

Explicita na baru: nízká
Explicita v salonku: střední