Milá Písklata, ale i nePísklata,

již pravidelně každé první úterý v měsíci vás zveme do našeho oblíbeného podniku. Přijďte si s námi popovídat nad sklenkou čokoládového vína, nebo lahodného absinthu a sdílet s námi vaše radosti, které se pojí s tématikou, jež nás všechny spojuje.

Tentokrát s tématem, které se dotýká většiny z nás. Budeme si povídat o otevřenějším přístupu k intimnímu hraní, třeba před ostatními Písklaty na některé z našich akcí. O motivacích, představách a touhách, které nás vedou k tomu se ukázat, zahodit strach být viděn a možná si to i užít.

Chceme tento jeden večer koncipovat více jako společné povídání, kdy naši hosté téma otevřou a budeme rádi, když i vy sami seberete odvahu se k tématu vyjádřit.

Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás nic nebude nutit zůstat jen u slov. Vezmeme nějaké písklecí hračky a doporučujeme vám přinést si i své vlastní.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátelé a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Těšíme se na vás!

 

🔹Vstup otevíráme v 18:00, program začne ve 20:00.

🔹Explicita na baru: nízká

🔹Explicita v salonku: nízká+

🔹Garant: Luky

——————————

📍COVIDOVÁ PRAVIDLA:

Nechoďte na akce, pokud máte jakýkoliv příznak covidu jako jsou zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.