Milá Písklata i nePísklata,
přinášíme vám další z našich pravidelných keců v kleci. O čem si budeme povídat tentokrát?
Užíváš si, když ti tvůj protějšek slouží, plní tvé příkazy, poslušně čeká vkleče v koutě na další úkol a ty víš, že pro tebe udělá téměř cokoliv?
Baví tě hodinu stát s rukama předpaženýma, s rozporkou v puse, zatímco si slintáš na hrudník a tvůj Pán tě okázale ignoruje, dokud není spokojen?
Máš dny, kdy se necháš svázat a přenecháš kontrolu tomu druhému, ale další den protějšku raději naložíš ty?
A nebo nezapadáš ani do jednoho modelu, ale zajímá tě, jak to mají ostatní?

Minule jsme si povídali o jinovztazích – o vztazích, které se vymykají běžné monogamii a trochu jsme nakousli téma dynamiky BDSM vztahů. Těm se teď chceme věnovat samostatně: dominance, submisivita a switchování jsou totiž kategorie, které mohou zahrnovat různé formy a praktiky. My si tentokrát nastíníme, jak to dělají někteří z nás. Povíme si, co všechno mohou zahrnovat, od něžných postelových hrátek až po 24/7. Přidáme pár osobních zkušeností, protože přístup každého z nás je jiný a tím se můžeme inspirovat k dalším hromadám pořádných čuňačinek!

Přijď za námi posedět nad úžasným čokoládovým vínem, zakousnout k tomu nějakou nadpozemskou dobrotu z kuchyně paní majitelky a povídat si s námi. A nemusíš jen povídat – když si vezmeš hračky, prostor a čas na nějaké to adventní zlobení se jistě najdou.

Těšíme se na vás!