Milá Písklata, ale i nePísklata,
již pravidelně každé první úterý v měsíci vás zveme do našeho obvyklého podniku.

Přijďte si s námi popovídat nad sklenkou čokoládového vína nebo lahodného absinthu a rozproudit nejen alkohol v žilách, ale hlavně přátelskou debatu.

Tentokrát na téma: Dělám to za prachy a baví mě to.

Každý z nás určitě někdy přemýšlel, jaké by to bylo spojit práci a zábavu. Někomu z nás se to možná i podařilo. Co ale v případě, že váš koníček je tak trochu nestandardní? Jakože třeba dvounohý, celý v latexu a o tom ocasu raději pomlčíme

Jaké to je, když máte kancelář místo šanonů a tiskárny vybavenou gyndaponkem a závěsnou klecí?
Jak to vnímá okolí a je to pořád ještě zábava?
Na všechny tyto otázky přijdou odpovědět naši hosté a navíc donesou několik zábavných historek „z natáčení“. Máte se na co těšit!

Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás nic nebude nutit zůstat jen u slov. Vezmeme nějaké písklecí hračky a doporučujeme vám přinést si i své vlastní.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátelé a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Těšíme se na vás!

Explicita na baru: nízká
Explicita v salonku: nízká+

COVIDOVÁ PRAVIDLA PRO KECY:

📍 Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou např. zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.
📍 Vyžadován bude Antigen (lze si udělat i náš na místě za 100 Kč), nebo PCR test.

Platnost PCR testů je 72 hodin, antigenních 24 hodin OD PROVEDENÍ ODBĚRU