Milá Písklata i nePísklata,
začíná léto a jak jinak ho lépe trávit než s knihou v jedné ruce a … tou druhou pod peřinou 🙂 Připravili jsme proto pro vás speciální večer, kde vám mimo jiné doporučíme, jaké knihy s BDSM tématikou si zabalit do kufru na dovolenou.

Na našem setkání se ponoříme do fascinujícího světa literatury. Diskutovat budeme o tom, jak literatura ovlivňuje naše myšlení a emoce, jak nás vtahuje do příběhů a umožňuje nám prožívat životy hrdinů na stránkách knih. Naši hosté, jejichž totožnost zatím ponecháme jako překvapení, se podělí o své pohledy na psaní a čtení erotické literatury.

Přijďte si užít večer plný inspirace, zajímavých diskuzí a hlubokých literárních zážitků a nechte se v příjemné společnosti unést do světa, kde fantazie nezná hranic.

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30. Připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední (prosíme, vyvarujte se jakýmkoliv hrátkám souvisejícím se stimulací odhalených pohlavních orgánů)
🔹 Garant: Bet
_____________________________

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 ZDRAVOTNÍ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu či jakékoliv infekční nemoci – zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.