Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

👣 Tomuto večeru budou vládnout nožky. Jejich půvab a zbožňování. Ponoříme se do světa foot fetiše a všeho, co se za ním skrývá a o čem jste třeba ještě nevěděli. Dotkneme se zároveň i boot fetiše, který je neméně zajímavý a kterému vládnou botky

➡️ Máme potvrzeného prvního hosta, Punčošku, submisivního 35 letého milovníka punčoch, chodidel a pěkných botiček. Punčoška již celých 16 let nachází zalíbení ve foot fetišisismu, v BDSM a všem perverzním.

🎤 Další hosty Vám představíme později.

______________________
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte (registrace v P.I.S.S. nutná).

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30. Připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Catherine
_____________________________

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 ZDRAVOTNÍ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu či jakékoliv infekční nemoci – zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.