Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

🎸 V první části se budeme věnovat DIY hračkám, aneb když nemáš čím bys, vyrob si, nebo hledej, co doma najdeš. Máte doma nějaké skvělé, mechanické udělátko, které používáte při domácích prasečinkách? Už jste někdy v nouzi použili věc, která na první pohled nemá s BDSM nic společného? Saháte často po předmětech denního užití v touze dopřát jimi slast svému protějšku? Anebo snad vlastníte plně vybavenou dílnu, ve které vznikají ty nejroztodivnější předměty, které se zasouvají, fixují, plácají, nebo alespoň vypadají drsňácky? Pojďme si o tom povídat.

👠 V druhé části se můžete těšit na bazar hraček. Přineste cokoliv tématického, co máte doma navíc a mohlo by ještě někomu udělat radost a dobře posloužit. Fetish a zajímavé oblečky, boty, prádlo, punčochy, kukly a jiné doplňky, hry, erotickou literaturu, hračky bacací, poutací, deprivační, strkací i vibrující.
______________________
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte (registrace v P.I.S.S. nutná).

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30. Připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Mia
_____________________________

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 ZDRAVOTNÍ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu či jakékoliv infekční nemoci – zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.