Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

Na našem dalším setkávacím večeru se budeme věnovat krásnému umění fotografie. V první části večera bude naším hostem známý průkopník netradiční erotické fotografie Petr Jedinák, který nám dá nahlédnout do zákulisí své mnohaleté tvorby.

V druhé půlce se pak budeme věnovat tématu focení na písklecích akcích. O specifikách a výzvách takového focení nám poví naši další hosté, které vám odhalíme později, ať si necháme alespoň něco malého jako překvapení.

______________________

Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte (registrace v P.I.S.S. nutná).

Těšíme se na vás!

🔷 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30. Připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky.
🔷 Explicita na baru: nízká
🔷 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔷 Garant: Mia

_____________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.