Milá Písklata, ale i nePísklata,

již pravidelně každé první úterý v měsíci vás zveme do našeho oblíbeného podniku, kde se věnujeme zajímavým tématům a nejen jim.

V tento večer se zaměříme na svazování za pomocí mrtvé trávy. Cože? Ptáte se. 

Ano, zaměříme se na japonský styl bondge – na shibari! Má spoustu podob a my se o tom, jak shibari vnímáme, můžeme pobavit s našimi hosty, kteří nám v druhé půlce večera předvedou malou ukázku.

Jedním z hostů je Nëya Hive, riggerka a nadšená lektorka provazů nejen v česku ale i v zahraničí. Provaz je pro ni skvělým nástrojem, jak snadno a efektivně manipulovat s tělem partnera/partnerky. Nejraději hledá a hraje si s limity nejen těla, ale i mysli vázaných. 

Jejím modele bude Dan. Shibari je pro něj o společných prožitcích, důvěře, hloubce a emocích. Odevzdání se druhému člověku vnímá jako společnou cestu a hluboké prožitky společně se silnými emocemi jako cíl.

Dalším hostem a lektorem je Lukáš. Rád s provazy prozkoumává a zkouší různé směry vázaní. Soustřeďuje se z obou stran hlavně na body-awareness, dynamické a pohybové vázání a dotek. Vázat začal v roce 2020 a v  shibari se pohybuje na obou stranách provazu.

Lukáš s sebou přivede svoji modelku Terezu. Tereza je modelkou shibari přes 8 let, lektorkou jógy 6 let. Díky józe má možnost ve vázání lépe rozumět svému tělu, dechu a psyché. Vázání pro ni má mnoho rovin – od intimní, přátelskou, bdsm až po terapeutickou.

Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte.

Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.

🔹 Explicita na baru: nízká

🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední

🔹 Garant: Zí

——————————

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️

– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.

– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.

– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:

Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.