Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.
Bezpečnému hraní jsme se tematicky věnovali už mnohokrát, ale to zdaleka neznamená, že by bylo řečeno vše. 🙂 Tentokrát zabrousíme již podruhé do bezpečnosti psychické, a to s velmi vzácnými hosty: psychology a terapeuty Zdenkou Pospíšilovou a Markem Pospíšilem (https://varias.cz/).
Probereme red flags pro subíky i dominanty, popovídáme si o subdropu a domdropu a prostor bude samozřejmě i pro vaše otázky.
Po skončení programu jste srdečně zváni k pokračování na místě s volnou debatou a zábavou až do pozdních hodin.
***
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.
Těšíme se na vás!
🔹 Pro vstup je nutná registrace v P.I.S.S.u, připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace.
🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Pája
________________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.