Milá Písklata i nePísklata,

pojďte s námi opět po roce v rámci diskuzních Keců oslavit Vánoce v písklecím duchu! U kávy, vína a dortíku si povíme, co se za minulý rok v Písklatech událo a co nás čeká v roce dalším. Společně si pak užijeme vánoční tradice jako je lití vosku, hod rákoskou, rozdáme si dárečky a užijeme si uvolněnou vánoční atmosféru. Mimo první diskuzní panel tedy můžete očekávat volnější atmosféru a dost prostoru pro sdílení zážitků i nasátí vánoční pohody.
Večer bude rozdělen do 2 částí:
🎄 V první si zavzpomínáme, co vše jsme tento rok dělali, jaké akce jsme si užili a jaké bylo to všechno kočírovat. Zároveň si s garantem Nox Obscura popovídáme o jeho čerstvých dojmech z naší vlajkové lodi, která nám krásně zakončuje letošní rok. Zároveň si rádi poslechneme vaše zážitky, kterých určitě nebude málo.
🎄 V druhé části přejdeme k naší oblíbené tradici – rozdávání dárečků a volné zábavě.
🎁 Pravidla pro rozdávání dárečků:
Kdo jeden přinese, může si také jeden odnést. Není třeba hodnotných darů, i drobné potěší. Zaměřte se raději na tématičnost, zábavnost a originalitu. Případná doporučená hodnota je do 250,- Kč. Nezapomeňte jej pěkně zabalit. Bude se na co těšit, tak přijďte a nechte se překvapit..
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.
Těšíme se na vás!
🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Doominik
❗️POZOR, POZOR❗️
Na všechny pražské Kecy platí povinnost přihlásit se v našem novém Písklecím Informačním Sexy Systému (zkráceně P.I.S.S.).
Jak se do systému registrovat? Pošlete zprávu Facebookovému profilu Písklat a my vám pošleme unikátní link. V budoucnu už se pak budete moci hlásit jednoduše přímo v P.I.S.S.u.
____________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma