Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

❗️POZOR, POZOR❗️
Na všechny pražské Kecy v kleci platí povinnost přihlásit se v našem novém Písklecím Informačním Sexy Systému (zkráceně P.I.S.S.).
Jak se do systému registrovat? Pošlete zprávu Facebookovému profilu Písklat a my vám pošleme unikátní link. V budoucnu už se pak budete moct hlásit jednoduše přímo v P.I.S.S.u.
___________________________________________________

A teď už k náplni samotného večera.

Slovo je mocná zbraň. Dokáže vzbudit touhu, vyvolat vášeň, podnítit vzrušení, ale také pohřbít celou atmosféru a spolehlivě zahnat myšlenky na erotické hrátky. Kapitolou samou o sobě je pak způsob, jakým je pronášíte. Nejvíc rafinovaná slova se zcela minou účinkem, pronáší-li je robotický hlas bez známky emocí, ani ta nejvíce zkušená call girl ve vás pak neprobudí dostatečné vzrušení, bude-li vám šeptat do ouška recept na guláš.

Verbálním projevem pak erotická komunikace zdaleka nekončí, ba naopak! Řeč vašeho těla, mimika tváře, postoj, gesta, dynamika vašich pohybů – to vše určuje atmosféru, v jaké se s vaším partnerem nacházíte a prostřednictvím nichž jí dokážete korigovat podle vašich potřeb. Toto pak bez výhrady platí jak pro submisivního, tak pro dominantního jedince. O tom a čemkoliv dalším, co je spojené s komunikací v rámci erotických hrátek, si budeme povídat v průběhu obou programových bloků prvního listopadového úterka. V průběhu následujících dní vám představíme hosty, kteří nás poctí svou návštěvou.

V této oblasti však neexistuje zaručený recept a univerzální pravda. Co funguje jednomu se u druhého může zcela míjet účinkem a naopak. Budeme tak moc rádi, pokud se v průběhu večera aktivně zapojíte do diskuze a podělíte se s námi o vaše poznatky – jaké jsou vaše osvědčené metody, jaká slova a gesta vám spolehlivě fungují i s jakými zabijáky nálady jste se v minulosti setkali.

*
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Lukáš
____________________________________________________

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma