Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

❗️POZOR, POZOR❗️
Také na říjnové a další Kecy platí povinnost přihlásit se v našem novém Písklecím Informačním Sexy Systému (zkráceně P.I.S.S.).
Jak se do systému registrovat? Pošlete zprávu Facebookovému profilu Písklat a my vám pošleme unikátní link. V budoucnu už se pak budete moct hlásit jednoduše přímo v P.I.S.S.u.
___________________________________________________
A teď už k náplni samotného večera.

Začátek října a první polovina našeho programu se ponese ve znamení největší a nejvěhlasnější fetiš/BDSM akce v Česku – Prague Fetish Weekend, která proběhne ve dnech 5. – 8. 10.2023 a bude to velký večer, neb se bude slavit 10 let. Naše pozvání přijal její duchovní otec a zakladatel Hell Events Míla Bugtcher, se kterým si budeme povídat o historii akce, veselých historkách, ostatních projektech pod hlavičkou Hell Events a všem ostatním, co vás bude zajímat.

Ve druhé části večera se podíváme za hranice nejen Písklat, ale celé České republiky. Jaké jsou akce pořádané v Německu, na Slovensku nebo jinde? V čem se liší český přístup od zahraničního, v čem jsme dál a v čem máme naopak stále co dohánět? O to se s námi podělí protřelí fetiš světoběžníci Baletka s Řezníkem. Budeme pak také moc rádi, když se i vy podělíte o vaše zkušenosti ze zahraničních akcí a aktivně se tak zapojíte do diskuze.

Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.

Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Lukáš
____________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.

📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.