Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.
❗️POZOR, POZOR, důležité novinky na obzoru❗️
Zářijové Kecy budou první akce, na kterou se dostanete POUZE s registrací v našem novém Písklecím Informačním Sexy Systému (zkráceně P.I.S.S.).
Jak se přihlásit? Pošlete zprávu na náš veřejný Facebookový profil, Instagram či Twitter a my vám rádi odpovíme. V budoucnu už se pak budete moct hlásit jednoduše přímo v P.I.S.S.u.
_______________________________________________________
A teď už k tématu samotných Keců.
Že hraní má být bezpečné, víme (snad) všichni, ale bezpečnost se netýká jen toho, kam a jakou silou švihnout. Týká se taky toho, jak komunikovat, co si vyříkat předem, jak o sebe vzájemně psychicky a emočně pečovat.
Téma psychické pohody při hraní otevřeme přednáškou „Jak bít v pohodě“, kde se dozvíme základy, a navážeme debatou s dvěma terapeuty a psychology, kteří vám zodpoví vaše dotazy. Naše hosty představíme v následujících dvou týdnech.
***
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita maximálně střední. Hračky budou jako vždy od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.
Těšíme se na vás!
🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: max. střední
🔹 Garant: Mia
________________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.