Milá Písklata i nePísklata,
i když je léto v plném proudu a dovolenkujete, my vás o Kecy v kleci nepřipravíme 🙂. A jaké bude srpnové téma?
Všichni se díváme na filmy, chodíme do divadla, čteme knihy nebo posloucháme vyprávění. Silné příběhy a podmanivé scény prožíváme, jako bychom byli jejich součástí. Některé z nás myšlenka na to, ocitnout se na chvíli v roztodivných příbězích, fascinovala natolik, že jsme je začali sami vytvářet a realizovat.
Tyto kecy budou o larpech – a jejich možném spojení s erotikou, či přímo s BDSM prožitky. Larpy mají s erotickými činnostmi nečekaně hodně styčných bodů – roleplaying, svérázné kostýmy, používání nejrůznějších rekvizit, více či méně funkčních, důraz na prožitek, a v neposlední řadě taktéž hraní si na někoho trochu jiného, než kým jsme v reálném každodenním životě. Co se tak může stát, když se larpy spojí s erotikou, nebo i přímo s BDSM?
Napřed si pohovoříme s Bet, autorkou prvního erotického larpu v ČR, jako druhý promluví Kuba Janovský o svých projektech a pak bude mluvit Radim s Marií Luisou, kteří ve svém larpu nahradili herní mechaniku pro násilí za…. BDSM.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.
Těšíme se na vás!
🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Příspěvek na akci: 50,- Kč
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: střední max.
🔹 Garant: Wulf
——————————
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vysoké účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína pro více lidí najednou a vodu si dolijete ze skleněného barelu u vchodu.
– Maximální kapacita patra je 40 osob, vstup je na vlastní nebezpečí a při překročení kapacity podnik nenese odpovědnost za následky.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma