Milá Písklata i nePísklata,
blíží se nám další Kecy v kleci, tentokrát opět v tradiční termín, první úterý v měsíci.
Začátek letních prázdnin se ponese v duchu seznamování. Představíme si jednotlivé internetové seznamky a možnosti, které přináší. Zaměříme se také na osvětu, jak se v internetovém prostředí pohybovat, na co si dát pozor a jaké jsou nejčastější „Red Flags“, které by vás měly přimět k ostražitosti. Budeme pak také moc rádi, pokud se i vy s námi podělíte o vaše zážitky, zkušenosti a postřehy.
Aby akce o seznamování byla kompletní, budete mít také možnost lehce identifikovat někoho, kdo o seznámení taktéž stojí. Na akci budou k dispozici svítící náramky, které budou pro každého, kdo by rád poznal někoho nového!
*
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nízkou explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku je explicita explicita nízká+, ale myslete na to, že akce je určená i pro úplné nováčky. Hračky budou jako vždy i od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Těšíme se na vás!
🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v play-zone a v salonku: nízká+
🔹 Garant: Lukáš
——————————
❗️ V prostorách je přísný zákaz focení, současně i označování podniku ve vlastních příspěvcích na sociálních sítích není přípustné z důvodů zachování anonymity našich účastníků i samotného podniku. Děkujeme za pochopení.
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma