Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

Každý z vás už byl určitě na nějaké masáži. Ať už zdravotní, nebo sportovní, relaxační a nebo tantrické. Nás ale zajímá zcela jiná masáž, a to dominantní. Co si pod dominantní masáží představit? Jak asi probíhá? Jak lze vůbec spojit masáž s dominancí? O tom nám budou vyprávět naši tři hosté, kteří pozvání přijali.

Prvním hostem je krásná, energická žena s velmi příjemným hlasem, která si říká Jenny Parable.
Druhým hostem je nesmírně atraktivní muž s uměleckým jménem Jake Stripper, který s sebou vezme doprovod a spolu nám předvedou, jak taková dominantní masáž v praxi může vypadat.

***
Místo konání je rozděleno na tři části. V přední je bar s nižší explicitou. V play-zone uprostřed podniku a v zadním salonku může být explicita vyšší. Hračky budou jako vždy i od nás, ale budeme rádi, když si přinesete i své vlastní.

❗️POZOR❗️ zcela výjimečně musíme z organizačních důvodů posunout termín Keců o týden později, tedy na 13.6.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Těšíme se na vás!

🔹Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹Explicita na baru: nízká
🔹Explicita v play-zone a v salonku: nízká+
🔹Garant: Mia
——————————
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.