Milá Písklata i nePísklata,
již podruhé vás přivítáme v nových, větších prostorách, které jsme díky vašemu velkému zájmu zvolili. Jsme velmi rádi, že naše večery mají takovýto ohlas.Tentokrát přivítáme jednoho hosta s doprovodem, těšit se můžete na vzrušující téma, kterým je smyslová deprivace – sensory deprivation. Byla zde již od nepaměti. Jasné záznamy o ní se vedou již od Keltů a druidů, kteří se zavírali do jeskyní, aby hledali inspiraci, zbystřili smysly a stali se citlivějšími. Senzorickou deprivaci ale lidstvo znalo dávno před druidy. Například Řekové k dosažení prozření užívali dvě různé metody. První z nich byly zdroje halucinogenního plynu s euforickým či psychotropním účinkem. Druhou metodou byla právě senzorická deprivace. Jeskyně představovaly jednoduchý způsob, jak dosáhnout úplné, nebo téměř úplné izolace.

Dotkneme se témat, jakými jsou:
● Různé techniky
● Vybavení
● Psychologie
● Komunikace
● Limity / Hranice
● Safety / Bezpečnost
● Stopka
● Příprava
● Aftercare

Přijde také řada na názorné ukázky. Budeme však velmi rádi, pokud se i vy zapojíte do přednášky, podělíte se o své zážitky a budete se ptát na to, co vás k tématu zajímá.

Místo konání je opět rozdělené na dvě části. V přední je bar s nižší explicitou, v zadní může být explicita vyšší. Hračky budou jako vždy i od nás, ale budeme rádi, když přinesete i své vlastní.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.
Těšíme se na vás!

🔹 Vstup otevíráme v 18:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v salonku: nízká+
🔹 Garant: Mia
——————————
📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu jakými jsou zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma