Milá Písklata i nePísklata,

pozor, tentokrát se potkáme na jiném místě! Náš milý podnik, který nás hostil na mnoha a mnoha Kecech v kleci, nám začal být těsný, takže jsme se v dobrém rozloučili s majiteli a vybrali pro vás podnik nový. Doufáme, že se vám v něm bude líbit stejně, jako v tom minulém, a že nás tam čeká spousta krásných zážitků. První Kecy v kleci, které tam proběhnou, budou přímo magické. B

udeme se bavit o intimní magii a o magii v rituálech přírodních národů. Přivítáme dva hosty, prvním bude František Kotleta, který se zhostí tématu magických rituálů, a druhým bude Jan Ševčík, který nás provede praktickým workshopem sigilické magie. Ta používá vyvrcholení či bolest jako cestu k vlastnímu nevědomí, aby tak člověk mohl pracovat sám se sebou jiným způsobem. Budeme rádi, když se zúčastníte debaty, budete se ptát, budete se zapojovat a pokud máte sami nějaký magický zážitek spojený s intimním hraním, velmi oceníme, když se o něj podělíte. Pro zájemce o praktický workshop připravíme papíry, tužky a barvy na tělo, které se budou dát následně lehce a rychle umýt. Pokud si chcete přinést vlastní vybavení, samozřejmě můžete.

Nové místo konání je opět rozdělené na dvě části, v přední části je bar s nižší explicitou, vzadu může být explicita vyšší. Hračky budou jako vždy i od nás, ale budeme rádi, když přinesete i své vlastní na ukázku nebo test. Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit. V případě zájmu se nám ozvěte a my jim pozvánku pošleme.

Těšíme se na vás!

🔹Vstup otevíráme v 18:00, program začne ve 20:00.

🔹Explicita na baru: nízká

🔹Explicita v salonku: nízká+

🔹Garant: Pavla

——————————

📍COVIDOVÁ PRAVIDLA: Nechoďte na akce, pokud máte jakékoliv příznaky covidu, jakými jsou: zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.