❗️ POZOR, ZMĚNA DATA KONÁNÍ UDÁLOSTI ❗️

Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat Vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

To, že existují dominantní i submisivní role, už určitě víte. Tématem našich dalších Keců je výměna rolí (switchování). Během večera si budeme povídat s hosty, kteří preferují více než jednu roli, nebo rozdělení a škatulky neuznávají vůbec a nejsou pro ně podstatné.
Naši hosté, tentokrát z řad písklecích organizátorů, se podělí o své mnohaleté zkušenosti a rovněž bude prostor pro diskuzi, při které oceníme i Váš pohled na toto téma.

***
Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás nic nebude nutit zůstat jen u slov.
Vezmeme nějaké Písklecí hračky, avšak i vám doporučujeme přinést si své vlastní, oblíbené.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit.

Těšíme se na vás!

🔹 Pro vstup je nutná registrace v P.I.S.S.u, připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky. Nováčci a adepti se mohou hlásit týden po otevření registrace samotné.
🔹 Vstup otevíráme v 19:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v salonku: nízká+
🔹 Garant: Rosťa
________________________________________________________

❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vyšší účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína či jiné nápoje pro více lidí najednou.

📍 ZDRAVOTNÍ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu či jakékoliv infekční nemoci – zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.