Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějším hostem.
V rámci našich dalších Keců se ponoříme do vzrušujícího světa análních hrátek. Hostem pro tento večer bude Eliška, se kterou si budeme otevřeně povídat o análním sexu, fistingu, peggingu a spojení s dalšími fetishi či D/S dynamikou.
Nezapomeneme také na zásady bezpečnosti, tipy na hygienu a rady do začátku. Budeme rádi, pokud se zapojíte do debaty a zeptáte se na věci, které vás zajímají, nebo nám naopak sdělíte vaše vlastní zážitky.
Chcete-li se dozvědět víc, jednoduše přijďte.
***
Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás nic nebude nutit zůstat jen u slov.
Vezmeme nějaké Písklecí hračky, avšak i vám doporučujeme přinést si své vlastní, oblíbené.
Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit.
Těšíme se na vás!
🔹 Pro vstup je nutná registrace v P.I.S.S.u, připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky. Nováčci a adepti se mohou hlásit týden po otevření registrace samotné.
🔹Vstup otevíráme v 19:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v salonku: nízká+
🔹 Garant: Klárka
________________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.
– Vzhledem k očekávané vyšší účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína či jiné nápoje pro více lidí najednou.
📍 ZDRAVOTNÍ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu či jakékoliv infekční nemoci – zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.