Milá Písklata i nePísklata,
dovolte nám pozvat vás na další příjemný večer se zajímavým tématem a ještě zajímavějšími hosty.

Tento večer se vám zajisté dostane pod kůži, budeme se totiž bavit o hrátkách s jehlami. Povídat si budeme jak o bezpečnosti, tak o zážitcích našich hostů, kteří se jehlám dlouhodobě věnují.

V druhém programovém bloku si představíme také krásy clawderingu. O této příjemné aktivitě, spočívající ve škrábání kovovými drápky, nám poví její samotní tvůrci a propagátoři. Můžete se těšit i na praktické ukázky a sami si clawdering vyzkoušet.

***
Ačkoliv v přední části podniku bychom se měli chovat přiměřeně, v zadním salonku nás nic nebude nutit zůstat jen u slov.
Vezmeme nějaké Písklecí hračky, avšak i vám doporučujeme přinést si své vlastní, oblíbené.

Vítáme nováčky, proto zvěte své přátele a kamarády, o kterých si myslíte, že by se jim večer mohl líbit.

Těšíme se na vás!

🔹 Pro vstup je nutná registrace v P.I.S.S.u, připravte si QR kód, který obdržíte po schválení registrace. Pokud přece jen nemůžete přijít, odhlaste se z akce a uvolněte tak místo pro čekající náhradníky. Nováčci a adepti se mohou hlásit týden po otevření registrace samotné.
🔹Vstup otevíráme v 19:00, program začne v 19:30.
🔹 Explicita na baru: nízká
🔹 Explicita v salonku: nízká+
🔹 Garant: Luce

________________________________________________________
❗️ DŮLEŽITÉ INFO ❗️
– Během večera platí v prostorách přísný zákaz focení či natáčení, jakožto i označování podniku v příspěvcích na sociálních sítích.

– Vzhledem k očekávané vyšší účasti počítejte, prosím, s delšími frontami na baru, protože bar na takto velký počet lidí není kapacitně vybavený. Můžete to urychlit například tím, že si koupíte láhev vína či jiné nápoje pro více lidí najednou.

📍 COVIDOVÁ PRAVIDLA:
Nechoďte na akci, pokud máte jakékoliv příznaky Covidu, jakými jsou například zvýšená teplota, kašel, dýchací obtíže, bolest v krku či rýma.