Jen jednou za 100 let se rovnováha mezi Nebem a Peklem naruší a obě říše se propojí. Všechny Čisté duše obývající Nebe mohou sejít do hlubin pekelných, kde budou moci spatřit a okusit bolest, utrpení, ale i potěšení, které obojí přináší. A duše Zatracených smažící se v Pekle mohou vstoupit do Nebe, aby zde zažily slasti, hojnost i krapet neřesti.

Většina však bude patřit mezi Nerozhodnuté duše čerstvě zemřelých, jež v tento den a jen v ten mohou samy rozhodnout o svém osudu a vybrat si svobodně, kam vstoupí. Zda do Nebe, nebo do Pekla.
Pro Nebe i Peklo tak nastává Hra o duše.

O JAKOU AKCI SE VLASTNĚ JEDNÁ?

Akce je nevážná, odlehčená, přístupná pro nováčky a je koncipována jako večírek s programem ve dvou oddělených prostorách. Je určena pro všechny zaměřené na BDSM a další fetish praktiky. Explicita a tvrdost akce je rozdělena na 1+ v Nebi a 3+ v Pekle. Prosíme, abyste dodržovali nastavenou explicitu v obou prostorách.
Pokud si chcete užít slast a potěšení jen s trochou BDSM a shibari, patrně budete většinu svého času trávit v Nebi. Pokud ale chcete vidět či zažít bolest, opravdu tvrdé praktiky, křik a krev, jistě Váš čas bude patřit Peklu.

PRO KOHO JE AKCE URČENA?

Akce je určena pro Písklata a jejich hosty, za které je třeba se zaručit dle pravidel. Na tuto akci je vhodné zvát nové tváře, jelikož právě zde si každý přijde na své. Pokud nemáte nikoho, kdo by se za Vás zaručil, napište nám.

JE VYŽADOVÁN DRESSCODE?

Dresscode na akci není vyžadován, avšak bude vítán.

Standardně patříte mezi Nerozhodnuté duše a budeme rádi, pokud si na sebe vezmete to, v čem jste právě zemřeli. Může to být nemocniční plášť, ale i oblečení, v němž jste šli po ulici, když Vás smetlo auto. Pro pozdější večer si ale ideálně vezměte nějaký fetish (lack, kůže, latex, postroje, vhodné spodní prádlo) či cokoliv obdobně zajímavého.

Pokud již od začátku chcete patřit mezi Čisté či Zatracené duše, potřebujete potvrzení od garanta akce. Vaše příslušnost by pak měla být vyjádřena buď nebeským, nebo pekelným kostýmem.

Za samotné Anděle a Démony se nelze přihlásit, tyto role budou vyhrazeny pro organizátory a vystupující.

ZA JAKOU STRANU MOHU NA AKCI JÍT?

Doporučujeme začít jako Nerozhodnutá duše a až v průběhu se nechat zlákat Nebem či Peklem, která Vás budou vábit na svá rozličná potěšení.
Předem je dáno, že počet Andělů či Démonů bude organizačně i “herně” omezen. Ti totiž nemohou trávit na “půdě nepřítele” příliš mnoho času na rozdíl od Čistých, Zatracených a Nerozhodnutých duší, které se mohou pohybovat a setrvávat v tento den kdekoliv dle libosti. Pokud se chcete akce zúčastnit od začátku jako Čistá či Zatracená duše, je třeba nás kontaktovat.

JE NA AKCI TŘEBA DRŽET STRIKTNĚ ROLI?

Pokud nejsi Anděl nebo Ďábel, nemusíš na akci držet roli. Pokud jsi Čistá nebo Zatracená duše, bylo by vhodné se role držet, ale není to vyžadováno.

EXPLICITA

Nebe: lehká plus (Erotika)
Peklo: vysoká plus (Hard BDSM)

Zpětné ohlédnutí:

Hra o duše byla, ač neplánovaně, zatím největší akcí Písklat od jejich vzniku! Jak program, tak stylové prostředí, které jsme v klubu nachystali, dopomohly celkové atmosféře. Kdy díky kostýmům a akčnosti našich hostů Nebe i Peklo bujelo rozkoší a slastí.

Organizátor a zároveň garant akce Pafouk navíc získal pro akci i pro Písklata mnoho dosud neznámých lidí, kteří nadšeně spolupracovali na bohatém programu, a děkujeme jim za to! Bez našich úžasných hostů by tak krásná akce nebyla možná! 

Zajímá vás, zda vyhrálo Peklo, či Nebe? Jak můžete pochybovat? Byť těsně, přesto více duší samozřejmě získalo Peklo.