Milé dámy, milí pánové,

je pro nás radostí znovu uvést hravý společenský večer a pozvat Vás do zvířecí kavárny Fluffy Coffee, která po brněnském úspěchu dorazila i do Prahy. V kavárně jste vítáni se svým miláčkem, ať už máte doma kočičku, pejska nebo jakékoliv jiné zvířátko.

Tentokrát se však podíváme do o něco větší divočiny. V rámci večera pro vaše potěšení předvedeme některá nebezpečná a exotická zvířata přímo z pražské ZOO. Nemusíte se však bát o své bezpečí, neboť je mají na povel zkušení krotitelé a pokud budou zvířátka i přesto zlobit, zavřeme je za trest do klece.

Nezapomeňte také vzít s sebou své zvířecí protějšky a jejich hračky, misky a vodítka! Pro ty méně stydlivé budou připraveny zábavné soutěže a pro všechny chystáme pestrý program plný jak hrátek s mazlíčky, tak nezbytné přísné drezury neposlušných tvorů!

Dress code pro zvířátka: kožešiny, plyš, lak, latex, bodypaint, obojky, náhubky, zvířecí masky a kostýmy atd…

Dress code pro majitele: Měli byste ladit se zvířátkem, se kterým jdete. Slušné a elegantní oblečení do kavárny pro majitele domácích zvířátek (prosím nechoďte v džínách a tričku). Můžete ale přijít i jako krotitel, lovec nebo jiný dobrodruh, pokud přivedete opravdovou šelmu!

Explicita akce: střední

Registrace: Kvůli omezeným kapacitám prostoru otevíráme registraci zatím pro prvních 30 přihlášených.

KAPACITA AKCE JE V SOUČASNOSTI NAPLNĚNA