Máme nyní sice méně organizačních kapacit, ale to neznamená, že zcela zahálíme! Pojdte si s námi užít večer plný kávy se „šlehačkou“ a dobré společnosti v soukromí útulné kavárny. Prostor bude dostupný od 18h a akce je vhodná i pro nováčky, za které jako obvykle ručíte.
Dobrou náladu a hračky sebou!

Dresscode? Pokud možno sexy, elegantně (prostor bude soukromý)

Explicita: Mírná plus

————————–—————
Pár slov pro nováčky:

Akce je pojata jakožto povídací, můžete tu poznat zajímavé a poměrně otevřené nové lidi, popovídat si o BDSM či jiných zákoutích lidské sexuality i o čemkoli jiném, a v případě zájmu i něco zažít nebo si vyzkoušet například svazování, spank, případně nějaké přinesené hračky. Nikdo však není a nesmí být do ničeho nucen.

Zpětné ohlédnutí:

Původně povídací akce, u které se v průběhu poněkud upravila explicita. Rozloučili jsme se s naším milým dlouholetým organizátorem Františkem – jak jinak, než za asistence všech přítomných slečen a bicích hraček – a tak se k bití a plácání nechalo strhnout i mnoho dalších nedočkavých přítomných. Taková pozoruhodná, kontroverzní situace nám přirozeně nebyla nijak proti mysli, a tak jsme se zkrátka nechali strhnout…