Usedly jsme k hracímu stolku na partičku karet. Byly jsme oděny poměrně skromně, jako by nám ani nevadilo, že občas vystavíme na odiv některý ze svých půvabů – vždyť to je jen takový domácí dámský dýchánek! Chvíli jsme hrály, ale nepozorně, jak jinak. „Dnes mi vůbec nepadá karta,“ zvolala náhle lady Montairyová a znechuceně odhodila dvě esa a krále. „To bych přišla na mizinu. Zavolejte Susan, ať mi přinese březovou metlu!“

Je pozdní sobotní odpoledne. Pánové se chystají do svých klubů a zanechávají své dámy ve společnosti přítelkyň a služebnictva. Vyprovázejíce je letmými polibky, dnes večer mohou děvčata popustit uzdu své rozvernosti a troufalosti, vyšněrovat se z korzetů a upjatosti a povyrazit se na marnivém večírku v krajkách a hedvábí. Diskrétní a obětavé služebnictvo pochopitelně bude připraveno vyhovět jejich rozmarům.

Dresscode: Něžné, světlé barvy a vzácné látky, samet, hedváb, krajka. Klobouky, pentle, rukavičky a vyšívané kapesníčky a další věci, které přísná etiketa velí dámám z předminulého století.

Explicita: střední +