Dovolte, abychom vás pozvali na již druhou písklecí akci v Praze! Pojďte s námi na rozvernou oslavu v antickém duchu.

V pro tento večer na vás již budou čekat otroci z celého imperia, lahodné víno i exotické ovoce. Uvelebte se pohodlně a zapojte se do víru zábavy.

Prostor nám poskytne výborné zázemí pro akci, nedisponuje však ani barem, ani obsluhou. To vše pro vás hravou formou zajistíme, ale i tak doporučujeme, abyste donesli i vlastní pití (zvlášť nealkoholické) a jídlo (ovoce, datle, sýry…). Stejně tak si vezměte polštáře a třeba deky či kožešiny na sezení. Kdo má, klidně i vodní dýmku, ať je večer co nejpříjemnější.

Začínat budeme po osmé a akce je vhodná i pro nováčky. Nástroje na hraní si vezměte s sebou!

DRESSCODE: Antický styl. Římskořecké tógy, stylové šaty, starověké prvky, egypťani, kelti, barbaři, odhalená kůže, postrojky, nahota, všeobecný fantasy vizuál… Pokud přijdete stylově oblečeni, bude to parádní, pokud nevíte, co si vzít, ozvěte se. Pomůžeme vám.

V prostorech se půjde pohybovat naboso.
MINIMÁLNÍ DRESSCODE: kalhoty (ne jeany) bez vršku, nebo šaty

Zpětné ohlédnutí:

Připravu na akci pojali účastníci víc než zodpovědně a nejen že měli perfektní kostýmy, ale zároveň se nebáli hrát si v rolích. Vrcholem večera byl dozajista Římský pretorián v blýštivé zbroji, který dovedl židovského otroka s vlastním křížem a trnovou korunou jako dárek k pobavení paní domu. V pozdějších hodinách se akce zvrhla do pravých římských orgií a byla natolik úspěšná, že ji s největší pravděpodobností zařadíme mezi naše stálice.