Písklecí přátelé,

Vaše prosby k bohům byly vyslyšeny a my Vám opět přinášíme Amor Romanus, rozvernou oslavu v antickém duchu. Svalnatí gladiátoři, bohatí patricijové i exotičtí otroci s palmovými listy. Ti všichni dorazili z celého římského impéria, aby si užili hostinu, kde není nouze o trsy šťavnatých hroznů, proudy vína a kde vzduch protkává vůně erotiky.

Znovu Vás Paní a Pán domu zvou do své vily, která bude speciálně upravena pro tuto příležitost. Nedisponuje však vlastním barem, ani obsluhou. Ačkoliv pro Vás ze vstupného zajistíme drobné občerstvení, přesto budeme rádi, když jako pozornost hostitelům přispějete svou vlastní krmí a nápoji. Vítána je jakákoliv tématická středomořská specialita, jako jsou olivy, sýry, datle a fíky, maso a nejrůznější ovoce. K pití se hodí víno, či cokoliv nealkoholického. Těmito specialitami potěšíte nejen pány domu, ale i sebe samotné navzájem.

Stejně tak uvítáme, pokud si přinesete vlastní deky, kožešinky či polštářky k sezení. Příjemnou atmosféru dotvoří i vodní dýmky. Pokud jste jejich milovníkem a máte svou vlastní, určitě si ji s sebou přineste.

DRESS CODE:
Antický styl, římsko-řecké tógy, starověké prvky, Egypťani, Keltové, barbaři, postroje, odhalená kůže. V prostorách bude možno pohybovat se naboso.
Minimální dresscode: Základní tóga se dá uvázat i z obyčejného prostěradla. Pokud si s kostýmem nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.

EXPLICITA: Střední